Zapytanie o dostępność

Spa & Wellness

Centrum Spa & Wellness Olender, specjalnie z myślą o Państwa dobrym nastroju oraz kondycji fizycznej i psychicznej, oferuje pełen wachlarz różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych. Tutaj z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz profesjonalny i doświadczony personel wprowadzi Państwa w stan relaksu i maksymalnego wyciszenia, dzięki czemu zregenerujecie swoje siły i zapomnicie o troskach dnia codziennego.

Oferujemy profesjonalne konsultacje z zakresu:
- pielęgnacji twarzy,
- pielęgnacji ciała,
- diety.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a zwłaszcza z atrakcyjnych pakietów Spa, stworzonych z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

Regulamin SPA

Pakiety SPA

Szczególnie polecamy pakiety Spa, w których proponujemy atrakcyjne ceny za zestawy zabiegów pielęgnujących:

Pakiet Cena
Dla Dwojga

(w programie: Czerwone Wino, Masaż Relaksacyjny, Indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny twarzy z linii PRO-CONTRA Yonelle)

755 zł
Przyjaciółki w Spa

(w programie dla każdej Pani: Soczysty Pocałunek da Twojej skóry, masaż ciała, zabieg na twarz Metamorfoza lub Rewitalizacja)

860 zł
Kobiecy Relaks

(w programie: Refleksologiczny Masaż Twarzy z aktywną pielęgnacją, Rytuał Eksfoliujący z relaksacyjnym masażem ciała)

332 zł
Gentelmen

(w programie: zabieg na twarz Biznes Man, Rytuał Eksfoliujący o zapachu cedru, masaż całościowy)

332 zł
Piękno i Harmonia dla Kobiet Dojrzałych

(w programie: Rytuał Eksfoliujący na bazie peelingu cukrowego, Masaż Gorącą Czekoladą, indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny twarzy z linii PRO-CONTRA Yonelle)

350 zł
DAY SPA
pakiet kwotowy do wykorzystania w SPA&WELLNESS OLENDER

(w programie: indywidualnie dobrany zabieg pielęgnacyjny z linii PRO-CONTRA Yonelle, indywidualnie dobrany zabieg na ciało, indywidualnie dobrany masaż)

399 zł

Zapraszamy do nas na podróż pełną wyjątkowych doznań!

Klientom pakietów SPA oferujemy korzystne zniżki na nocleg w hotelu (-10%), obiady w restauracji (-10%) oraz wstęp na basen i sauny (bez limitu czasu) – w cenie 1,08 zł.

Zabiegi oferowane w strefie Spa&Wellness

PIELĘGNACJA TWARZY

Zabieg Czas / Cena
Kosmetyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu 25 min. / 60 zł
Zabieg silnie nawilżający 60 min. / 189 zł
Zabieg dotleniająco-antystresowy 60 min. / 189 zł
Zabieg regenerująco-odmładzający 60 min. / 189 zł
Rewitalizacja 45 min. / 159 zł
Metamorfoza 45 min. / 159 zł
Contra-Sebum 60 min. / 159 zł
Contra-Age 60 min. / 169 zł
Contra-Redness 60 min. / 169 zł
Contra-Wrinkle 60 min. / 160 zł
Contra-Dry 60 min. / 160 zł
Biofusion Second Skin 75 min. / 199 zł
Peeling kawitacyjny z maską 40 min. / 100 zł
Peeling kawitacyjny do zabiegu 50 zł
Mikrodermabrazja diamentowa z maską 40 min. / 100 zł
Mikrodermabrazja diamentowa z maską
(w serii min. 3 zabiegi, każdy po 90 zł)
40 min. / 100 zł
Mikrodermabrazja diamentowa do zabiegu 50 zł

PIELĘGNACJA CIAŁA

Zabieg Czas / Cena
Eksfoliacja na bazie peelingu cukrowego 20 min. / 80 zł
Soczysta Pokusa 55 min. / 155 zł
Czerwone Wino 55 min. / 155 zł
Malinowy Body Program 55 min. / 155 zł
Świeża Pomarańcza 55 min. / 169 zł
Zmysłowy Cedr (zabieg dla Panów) 55 min /169 zł

Podczas zabiegów pielęgnacji ciała wykorzystywana jest kapsuła SPA.

MASAŻE

Zabieg Czas / Cena
Masaż sportowy 55 min. / 129 zł
Masaż sportowy częściwowy 25 min. / 60 zł
Masaż klasyczny 55 min. / 129 zł
Masaż klasyczny częściowy 25 min. / 60 zł
Masaż relaksacyjny 55 min. / 129 zł
Masaż relaksacyjny częściowy 25 min. / 60 zł
Masaż peelingujący 55 min. / 159 zł
Masaż świecą 55 min. / 149 zł
Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi 55 min. / 149 zł
Masaż gorącą czekoladą 60 min. / 159 zł
Masaż bańką chińską
(w serii min. 8 zabiegów, każdy po 70 zł)
45 min. / 70 zł
Masaż głowy, szyi i karku 25 min. / 70 zł
Relaksacyjny masaż stóp 25 min. / 70 zł


Rytuał "Masaż De-Lux"– 90 min. / 199 zł
Do rytuału "Masaż De-Lux" podawany jest słodki poczęstunek

Rytuał "Ciało De-Lux" – 90 min. / 199 zł
Do rytuału "Ciało De-Lux" podawana jest lampka wina

Men Vitalic – 60 min. / 169 zł 

Men Esthetic – 60 min. / 189 zł

S.O.S. Wokół Oka – 79 zł

- Hydromasaż suchy
- 15 minut – 15 zł
- 30 minut – 30 zł
- 45 minut – 45 zł
- 60 minut – 60 zł

Fizjoterapia

Zabiegi fizjoterapeutyczne pozwalają na rozwój, utrzymanie i powrót do maksymalnej sprawności ruchowej oraz pełnego funkcjonowania w przypadkach gdy są one zagrożone przez proces starzenia się, doznane urazy, choroby, różnorodne zaburzenia lub czynniki środowiskowe. Ten zespół metod leczniczych zajmuje się oceną oraz podnoszeniem jakości życia w odniesieniu do możliwości ruchowych klienta przy uwzględnieniu sfery oddziaływań takich jak: promowanie, prewencja, terapia, usprawnianie i rehabilitacja. Oddziaływania te wpływają korzystnie na dobrostan fizyczny, psychiczny, emocjonalny, a nawet społeczny. Celem fizjoterapii jest ocena możliwości ruchowych oraz ustalenie celów oddziaływań terapeutycznych, które wykorzystują specjalistyczną wiedzę i środki właściwe jedynie fizjoterapeutom.

Fizjoterapia i rehabilitacja to działania, które pomogą Państwu w stanach pourazowych, stanach przemęczenia spowodowanych stresem, bólu po treningu, bólach kręgosłupa, kontuzji czy niewłaściwej postawie. Stanowią one również doskonałą profilaktykę urazów.

Oferujemy skuteczne metody i techniki rehabilitacyjne, które pomogą Państwu osiągnąć zamierzony efekt terapeutyczny. Gwarantujemy optymalne wykorzystanie czasu oraz dostosowanie terapii do potrzeb klienta.

Zabieg fizjoterapeutyczny obejmuje:
- kompleksową diagnostykę (wywiad + badanie funkcjonalne)
- zastosowanie odpowiedniego postępowania terapeutycznego

Po zakończonym leczeniu proponujemy Państwu wizyty profilaktyczne w celu utrzymania efektów leczenia.

Metody rehabilitacyjne

Masaż tkanek głębokich

Technika wpływająca na stan napięcia mięśniowego i powięziowego, korygująca wady i lecząca dysfunkcje narządu ruchu. Podstawowym celem tego zabiegu jest skupienie sięna zmianie struktury i ograniczeń ruchomości tkanek. Masaż tkanek głębokich wykonuje się z wielką precyzją, a siła nacisku jest dobrana indywidualnie biorąc pod uwagę siłę napięcia tkanek. To wszystko powoduje, że metoda ta jest bardzo skuteczna, a pożądane efekty można zauważyć już po pierwszym zabiegu.

Terapia powięziowa

To forma terapii, która skupia się na przywracaniu prawidłowego napięcia głębokich warstw i powięzi. Ma ona na celu zmniejszenie bólu, poprawę swobody i płynności ruchu poprzez skuteczne rozluźnienie, wydłużenie, likwidację zrostów i nieprawidłowych napięć w układach tkanek. Terapia powięziowa skutecznie i trwale eliminuje dysfunkcje w obrębie powięzi i zmniejsza dolegliwości. Efekty zabiegu są trwałe, ponieważ terapia likwiduje przede wszystkim przyczyny powstawania dolegliwości.

Techniki enargizacji mięśni

Zabieg tego rodzaju daje najlepsze rezultaty w stanie nadmiernego napięcia mięśniowego spowodowanego obecnością przykurczów pochodzenia mięśniowego i łącznotkankowego, a także przy ograniczeniu ruchomości stawów, które wynika z dysfunkcji tkanek miękkich, osłabienia mięśni i przy obrzękach miejscowych. Techniki enargizacji mięśni są bezpieczne i mogą być z powodzeniem stosowane u osób cierpiących na przewlekłe stany bólowe. Po przeprowadzonym zabiegu ruchomość stawów zwiększa się i następuje poczucie rozluźnienia i swobody ruchu.

Elementy terapii manualnej

Terapia manualna to zestaw metod zajmujących się diagnostyką i leczeniem odwracalnych zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu. Polega ona na badaniu i leczeniu stawów obwodowych i kręgosłupa. W terapii stosuje się specjalne techniki mobilizacji lub manipulacji, a praca fizjoterapeuty oscyluje wokół tkanek miękkich i odblokowania stawów, co prowadzi do zniwelowania bólu, zwiększenia zakresu ruchomości i likwidacji stanów zapalnych. Zabieg jest nastawiony zarówno na leczenie objawowe, jak i przyczynowo-skutkowe, co prowadzi do trwałego usunięcia dolegliwości.

Terapia blizn

Terapia ma za zadanie wyeliminować punkt wrażliwości bólowej, uelastycznić blizny, nie dopuścić do powstania zrostów lub zlikwidować te już powstałe, a także polepszyć ukrwienie i odżywienie blizny, a tym samym przyspieszyć gojenie się rany.

Kinesiology taping

Zabieg Kinesiology taping pozwala zachować pełny zakres ruchu, świadomą normalizację napięcia mięśniowego, aktywację mięśni już uszkodzonych, zmniejszyć ból i nienaturalne odczucia skóry, zlikwidować zastoje i obrzęki limfatyczne oraz skorygować niewłaściwe pozycje powierzchni stawowych, wpłynąć na korekcję ułożenia powięzi i skóry, a także poprawić mikrokrążenie. Ponadto terapia Kinesiology taping pomaga zmniejszyć nacisk tkanek miękkich, co działa przeciwbólowo i usprawnia proces gojenia. Przy przeprowadzeniu zabiegu wykorzystuje się sensoryczne oddziaływanie plastra na organizm w celu uruchomienia jego możliwości kompensacyjnych.

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych

Zabieg Czas / Cena
Masaż tkanek głębokich 55 min. / 120 zł (promocja 100 zł)
Terapia powięziowa 55 min. / 120 zł (promocja 100 zł)
Techniki enargizacji mięśni 55 min. / 120 zł (promocja 100 zł)
Elementy terapii manualnej 55 min. / 120 zł (promocja 100 zł)
Terapia blizn 55 min. / 120 zł (promocja 100 zł)
Kinesiology taping 30 zł (promocja 25 zł)
 

Rezerwacje wizyt przyjmowane są telefonicznie, tel. 56 622 06 06. Zapraszamy!

Kosmetyka Estetyczna

 

SPA & Wellness Olender, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, oferuje najwyższej jakości, bezpieczne zabiegi kosmetyki estetycznej, które pomogą uzyskać młody a zarazem naturalny wygląd.

Mezoterapia iglowa

Zabieg polegający na dostarczeniu małych dawek składników aktywnych przy pomocy iniekcji bezpośrednio w miejsce tego wymagające. W zależności od zastosowania i występującego problemu składy oraz stężenia składników stosowanych do ostrzykiwań różnią się. Mezoterapię igłową można łączyć dodatkowo z innymi zabiegami i kuracjami, np. osoczem bogatopłytkowym.

Wskazania: chęć odmłodzenia i poprawienia wyglądu skóry (zagęszczenie i uelastycznienie), redukcji drobnych zmarszczek, nieestetycznych przebarwień i zasinienia okolicy oczu. Zabieg ponadto hamuje proces wypadania włosów, pomaga pozbyć się rozstępów, cellulitu i miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie: mezoterapia twarzy / szyi / dekoltu / dłoni / skóry głowy / ciała

PRZEŁOM W KOSMETOLOGII! – MEZOTERAPIA IGŁOWA KWASEM HIALURONOWYM – MESOLIFT!

 

Zabieg polegający na nawilżeniu skóry nieusieciowionym kwasem hialuronowym. Zatrzymuje utratę wody, przywraca i utrzymuje wysoki poziom nawilżenia, spowalnia procesy starzenia poprzez zwiększenie gęstości i przywrócenie jędrności skórze.

Wskazania: skór cienka, odwodniona, delikatna z liczną siecią drobnych zmarszczek.

Osocze bogatopłytkowe z czynnikiem wzrostu komórek PRP

 

Inaczej mezoterapia pacjenta własnym osoczem. Koncentrat płytek krwi odpowiednio aktywowany głęboko regeneruje skórę właściwą, odnawia tkanki oraz mieszki włosowe. Daje efekt bezoperacyjnego liftingu i utrzymuje się przez ok. 6 miesięcy.

Wskazania: dla osób pragnących zrewitalizować skórę, poprawić jej elastyczność, napięcie i gęstość, spłycić bruzdy i zmarszczki, ujednolicić koloryt, pozbyć się nieestetycznych przebarwień. Zabieg przyspiesza procesy gojenia po inwazyjnych zabiegach kosmetyki estetycznej. Efektem jest młody i wypoczęty wygląd.

Toksyna botulinowa typu A (botox)

 

Toksyna zwana jadem kiełbasianym lub popularnie botoksem. Powoduje zahamowanie i uwalnia acetylocholiny – neuroprzekaźniki odpowiedzialne za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się, a zmarszczki na jakiś czas się rozprostowują.

Działanie: W zależności od głębokości zmarszczki całkowicie lub częściowo znikają, dzięki czemu wyraz twarzy staje się łagodniejszy, a ona sama wygląda na wypoczętą. Toksyna botulinowa zaczyna działać już po 3-4 dniach od momentu wstrzyknięcia, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach i utrzymują się średnio 4-6 miesięcy w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Kwas hialuronowy - Volume

 

Nieinwazyjny zabieg modelowania twarzy kwasem hialuronowym nie tylko poprawiający nawodnienie tkanek, ale również podnoszący owal twarzy. Polega na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego, dzięki czemu podnoszą się policzki i kąciki ust, a także wyraźnie spłycają bruzdy nosowo-wargowe. Pod wpływem zabiegu skóra wygląda na bardziej napiętą, wypoczętą i odżywioną, a twarzy zostają przywrócone właściwe proporcje. Metodę tą stosuje się również dla powiększenia i konturowania ust. Podanie kwasu hialuronowego przy użyciu kaniuli redukuje powstawanie krwiaków i siniaków.

ZALECENIA: Po zabiegach kosmetyki estetycznej przez ok. 4 godz. nie wolno schylać się, masować miejsc poddanych zabiegom, korzystać z sauny, solarium, „białej kosmetyki”, uprawiać sportu, itp.

Cennik zabiegów kosmetyki estetycznej

 
Zabieg Cena
Toksyna botulinowa 1 ampułka  ( Botox) 690 zł
Kwas hialuronowy PRINCESS Volume   (1 ampułka- 1ml ) 690 zł
Kwas hialuronowy PRINCESS Volume  ( 2 ampułki -2ml) 1290 zł
Nici hialuronowe (2 ml kwasu) 1300 zł
Mezoterapia igłowa twarzy, szyi i dekoltu – Mezolift 590 zł
Mezoterapia igłowa skóry głowy 290 zł
Mezoterapia ciała antycellulitowa 290 zł
Osocze bogatopłytkowe PRP (1 zestaw 20 ml) 600 zł
Osocze bogatopłytkowe PRP (2 zestawy 40 ml) 1000 zł
Makijaż permanentny brwi/usta kontur + wypełnienia 650 zł
Makijaż permanentny powiek kreska górna/dolna 480 zł
Regeneracja dłoni
(manicure japoński, parafina, obstrzykiwanie)
199 zł
Manicure japoński 69 zł
Manicure hybrydowy 79 zł
Zabiegi na dłonie (peeling, maska, parafina) 45 zł
Pedicure leczniczy 110 zł
Pedicure hybrydowy 120 zł
Mezoterapia bezigłowa 1 zabieg 79 zł
Mezoterapia pakiet 3 zabiegów 219 zł
Intensywne nawilżenie – wykonturowanie kwasem hialuronowym 300 zł
Zabieg regeneracyjno – pielęgnacyjny na usta 50 zł
Mezoterapia okolic oka – Mezolift 199 zł
Regulacja brwi 15 zł
Henna brwi 10 zł
Henna rzęs 10 zł
Henna komplet (brwi, rzęsy, regulacja) 30 zł
Masaż peelingujący całego ciała Lux 2 w 1 55 min. 159 zł
Świecowanie uszu 50 zł
Elektrostymulacja 30 min. 45 zł

Możliwość przeprowadzenia zabiegów w każdy piątek w godz. 9:00 – 13:00, 16:00 – 21:00 oraz w soboty po wcześniejszej rezerwacji, kom. 606 322 683. Zapraszamy!

Cennik Usług Kosmetycznych

Voucher Upominkowy

Voucher Upominkowy SPA Olender jest to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent dla najbliższych. Przygotowaliśmy możliwość stworzenia specjalnego vouchera na każdą okazję. To Państwo decydujecie, na jakie usługi oraz na jaką kwotę zostanie przygotowany Voucher Spa Olender.

Więcej szczegółów na temat Voucherów otrzymać można w:
recepcji hotelowej "Olender" tel: 56 622 06 06 lub 519 647 349, e-mail: recepcja@olender.info
Spa & Wellness "Olender" tel: 797 906 908, e-mail: spa@olender.info

Marka Yonelle

O marce
Jest to marka kosmetyków dla kobiet dojrzałych. Nowatorskie rozwiązania połączone z najnowocześniejszymi technologami dają owoce w postaci skutecznych produktów kosmetycznych, których działanie polega na przenikaniu ich składników w głąb naskórka.

Zabiegi Yonelle Medesthetic
W naszym salonie SPA wykonujemy zabiegi należące do kategorii PRO&CONTRA. Dzięki nim nawet najbardziej zmęczona cera poczuje niespotykany dotąd przypływ orzeźwienia i regeneracji. Zabiegi z tej serii likwidują zniszczenia naskórka oraz zaopatrują skórę w niezbędne składniki, nadając jej tym samym piękny wygląd.

Oferujemy również możliwość skorzystania z wersji LUX - zabiegi PRO&CONTRA przeprowadzone z zastosowaniem dodatkowego preparatu, umożliwiającego zwiększenie efektów zabiegu.

Oferty Spa&Wellness

Lubisz promocje? Dołącz do klubu VIP

Członkowie klubu raz w miesiącu otrzymują wiadomość z najświeższymi promocjami i ofertami specjalnymi w Centrum Olender. Członkostwo jest bezpłatne

Honorujemy karty

Karta MultiSport

Karta FitSport

Karta FitProfit

Karta Sodexo FlexiPass

Karta OK System

Karta Dużej Rodziny

Karta Multisport Kids

Partnerzy

Energa Katarzynki
Twarde Pierniki
Zobacz Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER w serwisie mojekonferencje.pl
Aqua Baby
MPT Copernicus
Jump Arena