Zapytanie o dostępność

Jak do nas dojechać? To tylko 8 km od centrum Torunia!
Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER jest położone
w miejscu doskonale skomunikowanym z całą Polską!

Samochodem

Od strony Torunia:

Jadąc z centrum Torunia wystarczy przejechać przez most drogowy im. Józefa Piłsudskiego i skręcić na rondzie w prawo, w ulicę Nieszawską. Orientacyjny czas dojazdu to około 10 minut, a miejsce docelowe znajduje się po prawej stronie, około 300 m za tablicą miejscowości Wielka Nieszawka.

Od strony Bydgoszczy:

Trasą S10 – jadąc ulicą Nowotoruńską kierujemy się na miasto Toruń. Po drodze mijamy Solec Kujawski i miejscowości: Przyłubie oraz Dybowo. W Dybowie przejeżdżamy obok stacji paliwowej BP, a następnie w Cierpicach skręcamy za punktem gastronomicznym „Grill Chałupa” w lewo, w zjazd do Wielkiej Nieszawki. Nasz obiekt znajduje się po lewej stronie.

Autobusem

Z miast takich jak Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Łódź i inne proponujemy podróż z przewoźnikiem Polski Bus, który dowiezie Państwa do Dworca Autobusowego w Toruniu.

Sprawdź rozkład jazdy: Wyszukaj połączenie

 

Stamtąd najszybciej i najwygodniej dotrzeć do nas autobusem komunikacji podmiejskiej. Dojazd zapewniają autobusy spółki Arriva na trasie Toruń – Kąkol, Toruń – Cierpiszewo. Przystanek docelowy (Wielka Nieszawka: Olender) znajduje się bezpośrednio na parkingu, przed wejściem do hotelu.

Sprawdź rozkład jazdy: Wyszukaj połączenie

Pociągiem

Kolejowy Dworzec Główny w Toruniu znajduje się w odległości około 8 km. Jest skomunikowany z hotelem kilkoma liniami autobusowymi. Z Dworca należy dojechać do Placu Armii Krajowej (1 przystanek, nr linii: 11, 14, 22, 36), a później przejść do przystanku PKS, który znajduje się po przeciwnej stronie ronda, przy ul. Nieszawskiej (naprzeciwko stacji paliw Shell). Aby dojechać do CSiR Olender należy skorzystać z regularnych podmiejskich połączeń autobusowych spółki Arriva (patrz wyżej).

Taksówką

Hotel oferuje możliwość zamówienia taksówki na koszt Klienta w specjalnej cenie. Współpracujące z nami przedsiębiorstwo Taxi Copernicus zapewnia naszym Gościom stawkę za przewóz na trasie Olender – Centrum Torunia: w dzień 30 zł za kurs (dodatkowa dopłata do busa: + 8 zł), a w nocy 38 zł. Cena ta zostanie policzona każdemu Klientowi jadącemu z Olendra do Centrum Miasta oraz za kursy zamawiane przez Hotel (kom. 519 647 349) - z Centrum Miasta do Olendra.

*w święta i weekendy cena za kurs wynosi 38 zł

Współrzędne geograficzne:

N52° 59' 55.4502", E18° 30' 15.6792"

Ze względu na korzystną infrastrukturę rowerową łączącą Toruń z Wielką Nieszawką, proponujemy Państwu wycieczkę rowerem do naszego kompleksu. Oferujemy korzystanie ze stojaków rowerowych oraz przechowanie sprzętu w przechowalni na czas pobytu (w miarę możliwości). Zapraszamy!

Lubisz promocje? Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj wiadomość z najświeższymi promocjami i ofertami specjalnymi w Centrum Olender. Członkostwo jest bezpłatne

Honorujemy karty

Karta MultiSport

Karta FitSport

Karta FitProfit

Karta Sodexo FlexiPass

Karta OK System

Karta Dużej Rodziny

Karta Multisport Kids

Partnerzy

Fabryka Siły
Energa Katarzynki
Twarde Pierniki
Zobacz Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER w serwisie mojekonferencje.pl
Aqua Baby
Klub Elana Toruń
MDC