Zapytanie o dostępność

Studio fitness

Wielu naszych gości nie wyobraża sobie spędzenia wypoczynku bez jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej. Zarówno dla nich, jak i dla tych z Państwa, którzy chcieliby urozmaicić swój pobyt w naszym hotelu, przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć fitness oraz ćwiczeń w siłowni.

Nasza oferta skierowana jest również do każdego, kto w ciągu dnia pragnie dać upust energii oraz poprawić swoje samopoczucie po pracowitym dniu i wzmocnić swoją kondycję.

Nasi instruktorzy w profesjonalny, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny sposób pomogą Państwu zrealizować marzenie o szczupłej sylwetce, odpowiedniej kondycji fizycznej i zapewnią przy tym wiele radości.

Jeśli szukacie Państwo miejsca, gdzie ćwiczenia kojarzą się wyłącznie z przyjemnością, nasze studio fitness w pełni to Państwu umożliwi. Zapraszamy!

Zajęcia fitness

Wyznajecie Państwo zasadę "W zdrowym ciele, zdrowy duch"? To świetnie! Dzięki naszym różnorodnym zajęciom fitness zawsze będziecie mogli cieszyć się wspaniałą sylwetką, kondycją oraz doskonałym samopoczuciem.

TABATA
- czyli interwałowy trening metaboliczny, w równomierny sposób angażuje jak najwięcej mięśni naszego ciała. Dzięki temu "podkręca" metabolizm i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia wykonywane 2 lub 3 razy w tygodniu w szybkim czasie pozwalają osiągnąć szczytową formę. Tabata to ćwiczenia składające się na trening o niezwykłej intensywności, który wykonuje się przy obciążeniu własnego ciała. Celem treningu jest poprawa zarówno wydolności anaerobowej (beztlenowej), jak i aerobowej (tlenowej), a co za tym idzie -zwiększenie wytrzymałości i wydolności organizmu. W związku z tym spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej jest "skutkiem ubocznym" intensywnych ćwiczeń.

BPU
- ćwiczenia mające charakter wzmacniająco - kształtujący. Na treningach zwraca się szczególną uwagę na partie mięśniowe brzucha, pośladków i ud. Ćwiczenia polepszają kondycję fizyczną, wzmacniają i wysmuklają dolne partie ciała oraz likwidują zbędną tkankę tłuszczową. BPU to praca przy użyciu gum, taśm i małych hantli. Wymagania kondycyjne i sprawnościowe są niewielkie i dla każdego możliwe do spełnienia. Polecane są osobom, które nie lubią skomplikowanej choreografii, czy bardzo intensywnego tempa zajęć.

JOGA
- ćwiczenia tego rodzaju to świetny sposób na relaks, dzięki któremu można osiągnąć stan wyciszenia i rozluźnienia. Joga kształtuje i modeluje sylwetkę, wpływa pozytywnie na samopoczucie i stan zdrowia, a także poprawia jakość snu i koncentrację. Jogę praktykować mogą osoby w każdym wieku bez względu na poziom sprawności fizycznej. 

TBC
- zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe zawierające elementy aerobiku i treningu siłowego, często na zasadzie interwałowej z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju sprzętu wzmagającego pracę mięśni. Kompleksowy trening dla osób zaawansowanych i średnio zaawansowanych zapewniający jędrne i smukłe ciało, a także poprawiający kondycję.

BODY SHAPE
- to ćwiczenia, które służą wzmacnianiu wszystkich partii naszego ciała. Na trening składa się rozgrzewka, ćwiczenia rozciągające i ćwiczenia wzmacniające mięśnie. Ta forma aktywności fizycznej to świetny sposób na kształtowanie sylwetki, spalanie tłuszczu i poprawę kondycji. Regularnie wykonywane ćwiczenia body shape pozwolą zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się zgrabną sylwetką. Ważne, aby trenować regularnie, gdyż tylko wtedy możliwe jest skuteczne odchudzanie.

ZUMBA
- jest to jednocześnie świetny trening o charakterze interwałowym, trening aerobowy, wytrzymałościowy oraz cardio. Naprzemienne wolniejsze i szybsze rytmy sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej, a elementy zaczerpnięte z aerobiku świetnie rzeźbią i wysmuklają sylwetkę. Unikalna atmosfera zabawy jest źródłem endorfin i daje niesamowitą energię.  Godzina Zumby to średnio 600-700 spalonych kcal!!! Tańcząc, rzeźbimy ciało, odstresowujemy się, nabieramy pewności siebie i kobiecości. Ten nowoczesny system fitnessu, idealnie i w krótkim czasie kształtuje sylwetkę, dostarczając przy tym świetnej zabawy. Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina aerobiku, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie.

ZDROWY KRĘGOSŁUP
- to zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej. Profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Ten rodzaj zajęć przeznaczony jest dla osób, które pracują przeważnie w pozycjach siedzących i nie mają na codzień możliwości dbania o swój kręgosłup czy prawidłową pozycję. Odpowiednio ułożony program pomaga zapobiegać wadom i bólom stawów oraz likwiduje napięcia mięśni.

PŁASKI BRZUCH/STRETCHING Z ELEMENTAMI JOGI
- to zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej. Są to zajęcia świetnie kształtujące sylwetkę ciała. Wpływa na funkcjonowanie organów wewnętrznych i gruczołów dokrewnych. Przyspiesza metabolizm oraz proces oczyszczenia organizmu z toksyn. Rozciąganie mięśni, czy stretching jest podstawą prawidłowego treningu asan w jodze.

HYDROCYCLING
- jest to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. Hydrocycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną. Ta forma ruchu, charakteryzująca się niewielkimi wymaganiami koordynacyjnymi i choreograficznymi, jest polecana dla wszystkich, szczególnie dla osób pragnących podnieść swój poziom sprawności fizycznej na wyższy poziom, a także dla osób po operacjach, otyłych, starszych.

AQUA AEROBIC
- to doskonały sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Taki trening odciąża stawy i kręgosłup.  Poprawia giętkość ciała oraz wzmacnia mięsie grzbietu i pośladków. Obniża napięcie mięśni, rozwija je i pomaga w likwidacji cellulitu. Zwiększa elastyczność ścięgien i wiązadeł. Poprawia koordynację ruchową i ułatwia korygowanie postawy. Aqua aerobic polecany jest dla osób starszych oraz ze schorzeniami układu kostno-stawowego.

Grafik Fitness
2020
Pon
Wt
Śr
Czw
Pt
Sb
9:00
 
 
 
 
 
Trening obwodowy
Michalina
17:00
 
 
 
 
 

 
 
18:00
BPU*
Monika
TBC/STEP
Ilona

Hydrocycling
Jola
TBC***
Monika
 BPU
Michalina
Shape*
Monika
 
19:00
Joga*
dla kręgosłupa
Monika
Hydrocycling
Jola

Cross
Michalina
Joga*
Monika
Trening obwodowy
Michalina
Joga*
Monika
 
20:00
 
Hydrocycling
Jola

Streching
Michalina
 
 
Aquaareobic
Jola
 
Grafik zajęć fitness PDF Regulamin studia fitness PDF Regulamin zajęć fitness PDF Cennik fitness/siłownia PDF

Cennik studia fitness

Rodzaj karnetu/ilość wejść Cena regularna
Jednorazowe wejście 25 zł
Karnet 4 wejścia / miesiąc 70 zł*
Karnet 8 wejść / miesiąc 120 zł**
Karnet 12 wejść / miesiąc 150 zł***
Karnet bez ograniczeń / miesiąc 179 zł****

Cennik siłowni

Rodzaj karnetu/ilość wejść Cena regularna
Jednorazowe wejście 25 zł
Karnet 4 wejścia / miesiąc 60 zł*
Karnet 8 wejść / miesiąc 100 zł**
Karnet 12 wejść / miesiąc 130 zł***
Karnet bez ograniczeń / miesiąc 149 zł****

* w cenie karnetu jedno wejście na basen (1h)
** w cenie karnetu dwa wejścia na basen (po 1h)
*** w cenie karnetu trzy wejścia na basen (po 1h)
**** w cenie karnetu cztery wejścia na basen (po 1h)

Karnety są imienne, wejście za okazaniem dokumentu tożsamości właściciela. Nie ma możliwości przedłużenia ważności karnetu oraz zwrotu pieniędzy za niewykorzystane świadczenia. Szczegóły w Recepcji Hotelu Olender, tel. 56 622 06 06.

Ceny obowiązują od 1 lutego 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.

Siłownia

Nasza siłownia daje wiele możliwości urozmaiconego treningu, który wzmocni zarówno Państwa kondycję, jak i ogólne samopoczucie. Na jej wyposażenie składa się profesjonalny sprzęt CARDIO oraz wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do ćwiczeń siłowych.

Nasz opiekun sprzętu jest do Państwa dyspozycji:
- od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 22:00
- w sobotę od godziny 9:00 do 15:00

Terminy treningów prosimy ustalać osobiście z trenerem (p. Dariusz Tkaczyk - 606 676 868 i p. Łukasz Kiełpiński - 663 587 949) lub poprzez Recepcję hotelową.

Zapewniamy Państwu doświadczonego opiekuna sprzętu, który pomoże w bezpiecznym i skutecznym treningu na siłowni.

Siłownia otwarta jest codziennie od godziny 7:00 do 22:00.

Regulamin Siłowni PDF

Trening personalny

Z myślą o różnych oczekiwaniach i możliwościach naszych gości, stworzyliśmy dla nich ofertę treningu personalnego, który umożliwia dobranie odpowiedniego zestawu ćwiczeń tak, aby stał się on jeszcze skuteczniejszy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Oferta   Cena
Ułożenie treningu indywidualnego jednorazowo 80 zł
Trening indywidualny z trenerem – pojedynczy 60 min. 80 zł
Trening indywidualny z trenerem - pakiet 1* 3 × 60 min. 200 zł
Trening indywidualny z trenerem - pakiet 2 6 × 60 min. 300 zł
Trening indywidualny z trenerem - pakiet 3 (w pakiecie dodatkowo: wstępny pomiar ciśnienia krwi, jednorazowy pomiar analizy składu ciała) 8 x 60 min. 380 zł
Trening indywidualny z trenerem - pakiet 4 (w pakiecie dodatkowo: regularny pomiar ciśnienia krwi, regularny pomiar analizy składu ciała, 10% rabatu na zabiegi w SPA) 10 × 60 min. 440 zł
Trening indywidualny z trenerem - pakiet 5 (w pakiecie dodatkowo: 1 x masaż 25 min. + regularny pomiar ciśnienia krwi, regularny pomiar analizy składu ciała, 10% rabatu na zabiegi w SPA) 12 x 60 min. 560 zł

W ramach treningów indywidualnych dla kobiet:

  • ułożenie programu na wysmuklenie dolnej części ciała
  • ułożenie programu na płaski brzuch
  • ułożenie programu na pięknie ukształtowane pośladki
  • ułożenie programu całkowitego wzmocnienia ciała

W ramach treningów dla mężczyzn i kobiet:

  • ułożenie programu ćwiczeń siłowych dla początkujących, średnio zaawansowanych i innych
  • wzmocnienie słabych punktów
  • swoiste programy ćwiczeń siłowych dla poszczególnych dyscyplin sportowych

* pakiety 1, 2, 3, 4 i 5 należy wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu.

Opłaty w Recepcji hotelu. CSiR Olender nie zwraca pieniędzy za niewykorzystane świadczenia.
Terminy treningów prosimy ustalać osobiście z trenerem (p. Dariusz Tkaczyk - 606 676 868 i p. Łukasz Kiełpiński - 663 587 949) lub poprzez Recepcję hotelową.

Strzelnica

Olender Shooting Center jest jedną z najnowocześniejszych w Polsce strzelnicą sportowo-bojową.

W ofercie strzelnicy znajdziecie Państwo również możliwość zorganizowania wszelkiego typu zawodów i turniejów strzeleckich, imprez integracyjnych i firmowych.

Wyróżniają nas wykwalifikowani oraz doświadczeni instruktorzy, którzy zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania przez Państwa ze strzelnicy.

W Olender Shooting Center znajduje się m.in.:
- 5 stanowisk strzeleckich
- automatyczne tarczociągi
- obrotnica do strzelań dynamicznych

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie: www.strzelnica-torun.pl.

Kręgielnia

Profesjonalny sprzęt, przytulny i nowoczesny wystrój, niezliczone godziny świetnej zabawy - to wszystko czeka na Państwa w kręgielni znajdującej się w Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER.

Ale to nie wszystkie zalety tej atrakcji. Przestronne wnętrza kręgielni umożliwiają komfortowy relaks w gronie przyjaciół, a nasi pracownicy z chęcią wprowadzą Państwa w tajniki bowlingu.

Czas na naszej kręgielni może spędzać każdy - nowicjusz rozpoczynający swoją przygodę z kręglami oraz osoby doświadczone w tego rodzaju grze.

Wszystkie nasze 4 tory są zautomatyzowane i skomputeryzowane, a podczas gry uczestnicy mogą podziwiać niezwykłe wizualizacje ze statystykami, które znacznie ułatwiają obserwowanie przebiegu rywalizacji.

Na atrakcyjność naszej kręgielni składa się również fakt, iż na wszystkich torach można uruchomić ultrafioletowe oświetlenie, dzięki czemu gra przebiega w niepowtarzalnej atmosferze.

Ponadto, na terenie kręgielni znajduje się stół do bilarda oraz klub "Holenderskie chodaki", w którym panuje wyjątkowa nastrojowa atmosfera. W klubie serwowane są zarówno trunki wysokoprocentowe, jak i napoje bezalkoholowe, a jego przytulne wnętrza świetnie sprawdzą się podczas organizowania rozmaitych imprez przy dobrej muzyce.

  Ceny
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK
17:00 – 23:00
8 zł/gra/osoba
45 zł/godz.
SOBOTA – NIEDZIELA
15:00 – 23:00
10 zł/gra/osoba
55 zł/godz.
Dzieci i młodzież szkolna
Studenci za okazaniem legitymacji
Emeryci i renciści
PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
5 zł/gra
30 zł/godz.
BILARD 17 zł/godz.

Możliwość rezerwacji torów oraz organizacji imprez zamkniętych.

Kontakt z działem marketingu: tel. 56 622 06 04, e-mail: marketing@olender.info

INFORMACJA O KRĘGIELNI: Recepcja hotelowa tel. 56 622 06 06, kom. 519 647 349, e-mail: recepcja@olender.info

Bulodrom

Centrum Sportu i Rekreacji dysponuje profesjonalnym boiskiem do gry w petanque, grę prowansalską popularnie zwaną "bulodromem" oraz inne gry związane z bulami. Istnieje możliwość wynajęcia toru i sprzętu do gry (do dyspozycji graczy max. 16 kul).

Cennik: 20 zł/ godz.

Boisko wielofunkcyjne

Przy naszym Centrum Sportu i Rekreacji uruchomiliśmy boisko wielofunkcyjne, które przeznaczone jest m.in. do gry w tenisa, koszykówkę oraz siatkówkę. Rezerwacja prowadzona jest w Recepcji Hotelowej. Zapraszamy.

Regulamin Cennik

Oferty Centrum Sportu

Lubisz promocje? Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymuj wiadomość z najświeższymi promocjami i ofertami specjalnymi w Centrum Olender. Członkostwo jest bezpłatne

Honorujemy karty

Karta MultiSport

Karta FitSport

Karta FitProfit

Karta Sodexo FlexiPass

Karta OK System

Karta Dużej Rodziny

Karta Multisport Kids

Partnerzy

Fabryka Siły
Energa Katarzynki
Twarde Pierniki
Zobacz Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER w serwisie mojekonferencje.pl
Aqua Baby
Klub Elana Toruń
MDC